Kalite ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz Standart, Connection, Suit ve Engelli olmak üzere toplam 387 odamız mevcuttur. Odalarımızda Led Tv, Split klima, özel kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Her odamızda kendine ait balkon da mevcuttur.

Standart Oda

 

Kalite ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz standart odalarımız isteğe bağlı olarak, çift kişilik bir double yatak, tek kişilik iki ya da üç ayrı yatak gibi seçenekler ile sunulmaktadır. Odalarımızda Led Tv, Split klima, özel kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Her odamızda kendine ait balkon da mevcuttur.

342

Oda

 

Connection Odalar

 

2 standart odanın birleşmesinden oluşmaktadır. Odalarımızda Led Tv, Split klima, özel kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Her odamızda kendine ait balkon da mevcuttur.

40

Oda

 

Suit Oda

 

2 standart oda büyüklüğünde olup ilaveten oturma grubu da yer almaktadır. Odalarımızda Led Tv, Split klima, özel kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Her odamızda kendine ait balkon da mevcuttur.

2

Oda

 

Engelli Odası

 

Odalar 2. kat ve kara tarafındadır. Tekerlekli sandalye kullanımı nedeniyle oda, 2 kişilik konaklamaya uygundur. Engelli odasında ihtiyaçlara uygun banyo bulunmaktadır. Odalarımızda Led Tv, Split klima, özel kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Her odamızda kendine ait balkon da mevcuttur.

3

Oda